13 березня 2024 року у Вербовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшла атестація педагогічних працівників школи.
Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів. Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. Тому сьогодні хочеться привітати зі святом наших вчителів, які атестуються у 2023/2024 н.р. це:
1. Ньорба Надія Миколаївна – вчитель початкових класів
2. Гелетей Габріелла Альбертівна – вчитель початкових класів
3. Шінко Моніка Євгенівна – вчитель початкових класів
4. Сентмікловші Любов Степанівна – вчитель початкових класів
5. Марушка Михайло Михайлович – вчитель фізичного виховання
6. Мучичка Олег Васильович – вчитель біології та хімії
7. Бордаш Вікторія Омелянівна – вчитель інформатики
8. Попович Вікторія Євгенівна – вчитель української мови та літератури
9. Поп Беата Юріївна – педагог-організатор
10. Дерценій Еріка Елемирівна – вихователь ГПД
Бажаємо вам, дорогі вчителі, творчих успіхів на святій і нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів, справжніх продовжувачів вашої справи.