Міжнародний день Землі

22 квітня світова спільнота відзначає

.

У цей день людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. По всьому світу люди висаджують дерева, прибирають парки, сквери та водойми.

Розуміючи важливість екологічного виховання та формування у підростаючого покоління ціннісного ставлення до природи, педагоги Вербовецької загальноосвітньої шокли І-ІІІ ступенів  напередодні Міжнародного дня Землі провели з учнями тематичні виховні заходи:

• проведено екомарафон до Всесвітнього дня Землі;
  • посадка хвойних дерев;
  • в рамках глобальної ініціативи Greening of the Planet, Програми Президента України «Зелена країна» з нагоди Всеукраїнського Дня Довкілля разом з учнівською молоддю серед якої були присутні учні Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, лісівниками філії «Берегівське лісове господарство» провели садіння саджанців дуба звичайного і ясіня звичайного;
  • вчителем біології, Мучичка О.В. був проведений урок-презентація «Всесвітній День Матері-Землі».

Педагоги нашої школи виховують майбутніх відповідальних громадян, які дбатимуть про свою планету-Землю.