Завершилися 3-х денні навчально-польові збори В період з 10 по 12 травня 2023 року проводились 3-х денні навчально-польові збори для юнаків та дівчат 11 класів Вербовецької ЗОШ I-III ступенів. 3-х денні навчально-польові збори – завершальний етап вивчення дворічного курсу предмету «Захист України». Головною метою проведення навчально-польових зборів є підвищення рівня підготовки учнів-юнаків до служби в Збройних силах України, закріплення знань, умінь і практичних навиків набутих учнями на заняттях з цього предмета. В рамках навчально-польових зборів учні нашої школи брали участь у навчальних стрільбах з автомата Калашникова , здавали нормативи з прикладної фізичної підготовки, основ медичних знань та продемонстрували навики стройової виучки.