Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.Отож, і учні нашої школи взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Вчителі природничих дисциплін провели цікаві заходи, а саме: вікторини, інтерактивні конкурси.Вчителі виховують в учнів любов до природи, бережливе ставлення до її багатств. Учні розуміють, що свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей.