Загальні відомості про школу

Основний навчальний корпус школи побудований у 1980 році. Реконструкція була проведена 2006р., проектна потужність – 400 учнів. Двоповерхова будівля побудована з цегли, має два входи, а також один запасний вихід для евакуації. Товщина стін 40 см.

На першому поверсі розміщено 6 класних приміщень, препараторська хімічного та фізичного кабінету. Площа першого поверху становить 616,6 кв. м. Підлога вкрита переважно паркетом. Сходи між поверхами виготовлені із залізобетону.

На другому поверсі розміщено 8 класних приміщень,  кабінет директора, учительска, кабінет психолога, медпункт, кабінет педагога – організатора, кабінет інформатики, площа становить – 659,6 кв. м. Стан будівлі хороший.

Дах навчального корпусу зроблений на дерев’яній основі, вкритий бляхом, потребує замазки вогнебезпечним матеріалом.

Складовою частиною навчального корпусу є другий корпус старої будівлі школи,який побудований з цегли, підлога вкрита дошкою, висота стін становить 5 м., загальна площа 970 кв, м. Стан другого корпусу – задовільний, потребує перекриття даха.

Загальна площа складає 1276 кв. м. У 2007 році була відкрита шкільноа їдальня на 64 місць, гімнастичний зал 50 кв.м.

В новому корпусі знахордиться актовий зал на 150 місц.