Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

З цієї нагоди учнями 10-Б класу була проведена бесіда «Я маю право жити без насильства» ,в якій акцентували увагу на символи акції, зокрема на синю стрічку-міжнародний символ захисту дітей від насильства у всіх його проявах.

Кампанія закінчується 10 грудня – з відзначенням Міжнародного дня прав людини. З цієї нагоди класний керівник 10-Б класу організував коментоване читання про роботу ООН з справ дітей. Учнями 9-А класу була організована вікторина на кращого знавця теми «Юридича відповідальність», створений стенд про права дітей і проведена інформаційна година про Загальну декларацію прав людини.