Доброчесність

Цього тижня у Вербовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів виховні години були присвячені темі доброчесності. Мета заходів – ознайомити учнів з поняттям «доброчесності», занурення школярів у цю тематику, щоб вони знали в подальшому як варто вчинити в тій чи іншій ситуації, коли рішення є не очевидним; надати базові знання про корупцію та її негативні наслідки. Класним керівником 5-Б класу Буряс М.І. була проведена виховна година-мандрівка на тему «Світ який я хочу створити».

Класні керівники 6-Б та 9-Б класів, Поп Б.Ю. і  Сейкель М.А. зі своїми учнями провели виховну годину на тему «Доброчесність».

Жидик І.П. зі своїми учнями 6-А класу відзначили Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства» і провели виховну годину на тему «Стоп Булінг».