Заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв трьох голодоморів – Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.

У Вербовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено низку заходів із учнівським колективом. Так, із учнями 10-А класу проведено бесіду «Збережи пам’ять», а із 10-Б— годину спілкування «Без права на забуття(1932-1933)» . Цій же темі присвячені урок пам’яті у 9-А класі на тему ” Збережи правду”, а також акція «Запали свічку» , що супроводжувалася хвилиною мовчання (9-Б) . Активну участь у вшанування пам’яті жертв голодоморів взяли участь одинадцятокласники. Зокрема відбувся тематичний урок у 11-А класі, на якому діти  переглянули художні та документальні фільми про Голодомор.   А із учнями 11-Б класу проведено годину пам’яті   «Голодомор –наш біль».  Візуалізовано всі ці заходи   оформленням інформаційної стіни «Незабудки пам’яті», організованої гуртківцями-краєзнавцями, та  книжково-ілюстративною виставкою науково-популярної літератури «Забуттю не підлягає».