День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

У Вербовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена низка заходів. При шкільному музеї—урок мужності «Україна—територія гідності і свободи» та година пам’яті «Герої не вмирають», організовані керівником музею для гуртківців-краєзнавців. Учнями 10 класу на уроці Захисту Вітчизни проведена бесіда «Громадська і національна відвага та самовідданість в часи Революції гідності», і запалення свічки пам’яті біля меморіальної дошки загиблого в АТО односелчанина Маркуса Віктора. Вчителем історії був організований перегляд документального фільму «Майдан гідності» та проведений урок «Помаранчева революція». Виховна година учнями 9-Б класу пройшла із використанням інтерактивних технологій. Протягом тижня учні мали змогу відвідувати фотовиставку присвячену  Дню Гідності та Свободи.

 

 

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.