День соборності України

День соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.  Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

З нагоди Дня Соборності України  у нашій школі були проведені тематичні заходи. Учні 9-11 класів переглянули фільм «Свято Злуки. Політика пам’яті».  Гуртківці шкільного музею випустили стіннівку до Дня Соборності й Свободи.  Брейн ринг«22 січня – День Соборності України» учнями 11 класу, була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України. За розкладом пройшли тематичні виховні години, години спілкування: «Моя Україна» у 6 класі, «День Соборності України» у 8 класі, «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 9-11 класах. Класні керівники підійшли до цього креативно і творчо. Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: вони створювали презентації, зачитували повідомлення для однокласників.